Oferta

Zjedź w dół do Ridera

Pokazy

W repertuarze mamy irlandzkie tańce solowe w butach miękkich - dające większe możliwości interpretacji scenicznej, zawierające elementy tańca klasycznego; efektowny oraz zawsze wzbudzający entuzjazm publiczności step irlandzki a także tradycyjne tańce ceili. Nasze choreografie cechują się indywidualnością, wzbogaconą przez charakter dobranej muzyki oraz stroje.

Możemy także zaproponować pokaz do muzyki "na żywo" granej przez zespół muzyki irlandzkiej. Razem z zespołem JRM współtworzymy multimedialny spektakl Eachtra (2 x 45 minut).

Imprezy

Organizujemy ceili, podczas których uczymy podstawowych kroków tańca irlandzkiego, wykorzystywanych następnie do wspólnej zabawy. Na życzenie organizatorów możliwe jest przeprowadzenie konkursów oraz prelekcji na temat tańca irlandzkiego.

Nauka tańca

Proponujemy naukę w dwóch grupach zaawansowania: początkującej lub kontynuującej, istnieje także grupa dziecięca.

Rider

  • równe i nie śliskie podłoże (ze względu na bezpieczeństwo tancerzy wykluczone są beton, kamień i trawa), jeśli impreza odbywa się na zewnątrz niezbędne jest zadaszenie na wypadek deszczu, odsłuchy stojące na scenie powinny zostać tak rozmieszczone aby nie zasłaniały tancerek
  • odtwarzacz CD lub inny sprzęt umożliwiający odtworzenie naszego podkładu muzycznego oraz nagłośnienie na step
  • garderoba z lustrem w pobliżu sceny

Cena zależna jest od czasu trwania pokazu oraz liczby tancerek.