ellorien.pl

Wyposażenie wnętrz i budownictwo

Amouage
Lifestyle

Amouage – arabskie noce zamknięte we flakonach

Luksusowe zapachy, które pozwalają poczuć się jak w Krainie Orientu – to właśnie oferuje Amouage. Niezwykle starannie dobierane składniki oraz staranność w tworzeniu perfum sprawiają, że zapachy uwielbiane są na całym świecie.

Historia Amouage

Amouage to marka, która na rynku obecna jest od 1983 roku. Założona została na polecenie sułtana Omanu, który najwidoczniej dostrzegł na rynku niszę, którą firmie udało się doskonale wypełnić. Marka skupia się na tworzeniu zapachów ściśle związanych z kulturą arabską. Obecnie produkty tej marki są bardzo pożądane na rynku, za czym z pewnością stoi cały proces ich przygotowania.

Tworzenie perfum jak sztuka

Perfumy arabskie Amouage to nie tylko chęć dostarczenie odbiorcom pięknych zapachów. Firma przywiązuje bardzo wiele uwagi do całego procesu ich tworzenia, poczynając od doboru odpowiednich składników. W wielu produktach podstawą linii zapachowej są kadzidło i róża, które kojarzone są z arabską kulturą.

Marka Amouage słynie z tego, iż do tworzenia zapachów wykorzystuje wyłącznie naturalne składniki najwyższej jakości. To właśnie odpowiednie ich połączenie daje możliwość uzyskania pożądanego efektu w postaci oszałamiających perfum zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Ciekawostką z pewnością jest fakt, iż pomimo rozwoju wielu nowoczesnych technologii składniki wykorzystywane do produkcji perfum Amouage często wciąż zbierane są ręcznie i tak samo ręcznie przetwarzane. W opinii twórców marki daje to pewność uzyskania pożądanego efektu i wydobycia ze składników odpowiedniej linii zapachowej.

Dbałość o szczegóły

Marka Amouage to dbałość o wszystkie szczegóły, do których zalicza się również dobór odpowiedniego opakowania. Ich dobór nie jest pozostawiony przypadkowi, są one bowiem projektowane tak samo starannie, jak same zapachy. Podobnie jak znajdująca się w nich zawartość, flakony z perfumami Amouage nawiązują do kultury i tradycji arabskiej. Flakon w kształcie nawiązującym do zarysu pałacu Ruwi Mosque w Muskacie to tylko jedna z niewielu niezwykle ciekawych propozycji twórców marki na opakowanie ich produktu. Nawet jeśli firma decyduje się postawić na minimalizm przy tworzeniu flakonów, to na pewno znajdzie się na nich nawiązanie do kultury arabskiej, często są one zdobione kryształami czy pokrywane warstwą złota. Te unikatowe projekty są efektem współpracy z najlepszymi światowymi projektantami.

Perfumy Amouage z pewnością sprostają oczekiwaniom wszystkich odbiorców. Obecnie jest coraz więcej miejsc, w których można nabyć te cudowne zapachy, wystarczy zajrzeć na przykład na perfumy.pl, aby znaleźć odpowiednie dla siebie.

MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY