ellorien.pl

Wyposażenie wnętrz i budownictwo

dekorowanie salonu
Dom i Ogród

Dekorowanie salonu – inspiracje

Podczas urządzania swojego nowego mieszkania, skupiamy się nie tylko na funkcjonalnych meblach, ale i dekoracjach. To one dodają klimatu nowej przestrzeni i pozwalają poczuć się jak we własnych czterech ścianach. To jakie dekoracje wybierze się do salony, sypialni albo kuchni zależy od osobistego gustu. Jedni stawiają na nowoczesne rozwiązania w neutralnych barwach i o niewymagającym designie. Inni wzorują się na katalogach meblowych sprzed kilku lat, inspirowani stylem retro.
Dekorowanie salonu to nie tylko okazja do ozdobienia swojej przestrzeni życiowej, ale i świetna zabawa. Nie ma nic przyjemniejszego niż pieczołowite zbieranie dodatków oraz dekorowanie tym swojego nowego salonu. Ozdoby oraz akcesoria można znaleźć w wielu sklepach meblowych, ale i sklepach z akcesoriami do domu. Można tam znaleźć pełne zestawy, które będą do siebie w pełni pasować – od kubów po poduszki na sofie. Z drugiej strony można przeglądać różnego rodzaju strony internetowe, w tym aukcje i w taki sposób zbierać modne oraz ciekawe dekoracje do salonu. Jest to dobry sposób jeśli stawiamy na większy indywidualizm albo nasze wymagania, co do dodatków wykraczają poza asortyment podstawowych sklepów z akcesoriami do domu.
To, jakie ozdoby zostaną przez nas wybrane to sprawa indywidualna. Nie można jednak nie wspomnieć o najnowszych trendach. Poza bielą i szarością, która ozdabia polskie salony, coraz częściej wracają motywy lat 90. i 80. Znane z filmów dekoracje można dostać w sklepach internetowych i w taki sposób urządzić swój salon.

risdekoracje.pl