ellorien.pl

Wyposażenie wnętrz i budownictwo

ślub w plenerze
Lifestyle

Dlaczego warto zorganizować ślub plenerowy?

Śluby plenerowe cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Piękne widoki, wspaniałe ujęcia czy niezapomniana atmosfera to tylko niektóre czynniki wpływające na to, że pary młode biorą ślub pod chmurką. Dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie?

Jakie zalety na ślub w plenerze?

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu, dlatego chcemy, aby w tym dniu wszystko wypadło perfekcyjnie. Jeszcze do niedawna wielu parom marzyła się sceneria niczym z filmów, w których pary młode brały ślub w otoczeniu pięknej przyrody, a nie w surowo prezentującym się urzędzie stanu cywilnego. Marzenia te pozostawały jednak poza ich zasięgiem, podczas gdy dziś z organizacją ślubu pod chmurką nie ma już większego problemu. Zalety takiego rozwiązania to:

  • możliwość wyboru idealnej scenerii,

  • piękne ujęcia fotograficzne,

  • niesamowita atmosfera,

  • możliwość skorzystania z pięknej pogody,

  • możliwość uniknięcia surowego, niezachęcającego miejsca, jakim jest USC.

Obecnie w plenerze można wziąć przede wszystkim ślub cywilny, jednak coraz częściej udzielany jest on pod chmurką również w różnego typu obrządkach religijnych.

Ślub marzeń, czyli jak zorganizować piękną uroczystość?

Ślub plenerowy ma tę korzyść, że umożliwia dobór idealnej scenerii, która marzy się parze młodej. O ile nie wszyscy mogą sobie pozwolić na to, aby powiedzieć sobie „tak” na plaży bądź w górach, o tyle bez większego problemu zorganizujemy uroczystość w pięknych okolicznościach lokalnej przyrody. Przykładem jest ślub plenerowy w Pszczynie, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających par. Warto jednak powierzyć jego organizację profesjonalistom. Obecnie zajmują się tym zarówno firmy usługowe, jak i osoby prowadzące własną restaurację. W drugim przypadku pary młode mają możliwość zarezerwowania od razu sali na wesele albo zorganizowania uroczystości na wolnym powietrzu, z pysznym poczęstunkiem i napojami.

Ślub w plenerze – od marzeń do rzeczywistości

Biorąc ślub plenerowy w Pszczynie, można być pewnym, że uroczystość spełni naszego oczekiwania. Pary młode często obawiają się złej pogody, jednak i na takie niesprzyjające warunki dobry organizator ma swoje sposoby. Warto więc przedstawić mu swoją wizję uroczystości, wymagania czy prośby. Organizacja ślubu plenerowego to spore wyzwanie, lecz jednocześnie pozwala spełnić najskrytsze marzenia. Bez względu na to, czy marzy nam się uroczystość w pięknym ogrodzie, czy może blisko oczka wodnego, zawsze warto próbować zrealizować swoje plany.

Materiał zewnętrzny