ellorien.pl

Wyposażenie wnętrz i budownictwo

przedłużanie rzęs
Uroda

Metoda przedłużania rzęs i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Twój salon kosmetyczny polecił ci zabieg przedłużania rzęs, gdyż twoja kosmetyczka uznała, iż wyglądałabyś o niebo lepiej, gdybyś tylko zapewniła swoim oczom bardziej wyrazistą i mocniejszą oprawę? W takim razie nie ma na co czekać. Nie zastanawiaj się już dłużej nad zaletami bądź ewentualnymi wadami tej metody, tylko od razu umów się na kolejną wizytę, by już w trakcie rozmowy na żywo wszystko sobie wyjaśnić. Zaraz zresztą poznasz odpowiedzi na pytania, które klientki salonów kosmetycznych zadają zdecydowanie najczęściej właśnie przed zabiegiem przedłużania rzęs. Prawdopodobnie część z nich ciebie też już od dawna nurtuje. Jak więc wygląda to całe przedłużanie rzęs, na czym polega i czy jest bezpieczne dla naturalnych włosków oraz dla twojego zdrowia?

Najpierw odpowiedzmy sobie na pierwsze podstawowe pytanie. Ile wynosi przeciętny czas trwania zabiegu? Nawet jeśli na ogół masz do dyspozycji sporo czasu, na pewno i tak wolałabyś się dowiedzieć, jak długo będziesz musiała leżeć w jednej pozycji na fotelu w gabinecie kosmetycznym. A niestety najprawdopodobniej trochę to wszystko potrwa. Przygotuj się zatem na długie leżenie, w trakcie którego śmiało będziesz mogła się odprężyć i przy okazji odpocząć. Przedłużanie rzęs jest zabiegiem żmudnym, pracochłonnym i tym samym bardzo czasochłonnym, dlatego nawet najlepszym kosmetyczkom zajmuje on przeciętnie od dwóch do nawet trzech całych godzin. Nie martw się jednak na zapas, bo dzięki temu, że zabieg nie jest w ogóle bolesny, możesz go potraktować jak zwykły odpoczynek. Czy pamiętasz, kiedy ostatnio spędziłaś trzy godziny wyłącznie z samą sobą? Co prawda salon kosmetyczny będzie też zajmowany przez twoją kosmetyczkę, ale jeśli akurat w tym dniu nie będziesz mieć ochoty na żadne konwersacje, nie musisz wcale z nią rozmawiać. Możesz oddać się błogiej ciszy i spokojowi, leżąc na wygodnym fotelu z zamkniętymi oczami. Niektórym pacjentkom w trakcie zabiegu zdarza się nawet zasnąć. Nie wstydź się, jeżeli i tobie się do przydarzy, a ciesz się z możliwości ucięcia sobie krótkiej drzemki w ciągu dnia.

Jest jeszcze jedna sprawa, o którą też na pewno chciałabyś zapytać, a tyczy się ona oczywiście ceny zabiegu. Ile kosztuje przedłużanie rzęs? Cena zależy od renomy salonu, doświadczenia kosmetyczki i wielkości miasta. Ogólnie rzecz biorąc nie powinna ona jednak przekroczyć pięciuset złotych. A jeśli się postarasz i poszukasz tych mniej znanych salonów kosmetycznych, by może nawet zdołasz przedłużyć swoje rzęsy za kwotę rzędu stu czy dwustu złotych. To naprawdę niewiele!

Przeczytaj więcej na monalisa.com.pl