ellorien.pl

Wyposażenie wnętrz i budownictwo

Namiot garażowy
Dom i Ogród

Namiot garażowy – nowoczesne rozwiązanie dla każdego

Cenisz proste i szybkie rozwiązania, a przy tym zawsze wybierasz najwyższą jakość? Czy te dwie kwestie da się w ogóle ze sobą pogodzić? Nawet jeżeli do tej pory w to wątpiłeś – dziś pokażemy Ci, że wszystko jest możliwe. Namiot garażowy jest obiektem, który postawisz na swojej działce w dwa dni! Cechuje się przy tym wysoką jakością odpornością na niekorzystne czynniki atmosferyczne, a także starannością wykonania.

Czy posiadanie namiotu garażowego wymaga formalności?

Postawienie klasycznego garażu murowanego wiąże się z koniecznością załatwienia pozwolenia na budowę. Co więcej, taka budowla musi spełniać wiele wymogów, np. stać w dozwolonej odległości od sąsiedniej działki. W przypadku namiotów garażowych nie musisz spełniać żadnych restrykcji ani uzyskiwać formalnych zezwoleń na jego rozłożenie. Możesz postawić go kiedy tylko zechcesz, a nawet zdemontować i przenieść w inne miejsce. Pełna swoboda!

Zalety namiotów garażowych

Wiesz już, że – w przeciwieństwie do obiektów murowanych – namioty garażowe nie wymagają pozwolenia na budowę. Co więcej, obiekty te są mobilne, zatem np. w przypadku, gdy chcesz zaaranżować garaż w innym miejscu, możesz go bez problemu zwyczajnie przenieść.

Jakie jeszcze zalety posiada rozwiązanie jakim jest namiot garażowy?

  • Solidna i stabilna konstrukcja wykonana z ocynkowanej stali.
  • Łatwy i szybko montaż, który trwa zaledwie kilka godzin.
  • Możliwość uzyskania efektu końcowego w krótkim czasie (zdecydowanie krótszym w porównaniu do wybudowania murowanego obiektu).
  • Łatwość dopasowania wymiarów namiotu.
  • Możliwość powiększenia namiotu w przyszłości.
  • Korzystna cena.
  • Wysoki wjazd umożliwia wygodne użytkowanie.
  • Poszycie wykonane z PVC chroni skutecznie przed promieniowaniem UV i opadami atmosferycznymi.
  • Ochrona przed wilgocią i pleśnią.

Przeczytaj więcej na: das company -producent namiotów 

Co jeszcze warto wiedzieć o namiotach garażowych? Można je wykorzystywać nie tylko w charakterze garażu. Część namiotu może z powodzeniem służyć jako schowek lub magazyn np. na meble ogrodowe, rower, czy kosiarkę.

Namiot garażowy pokryty ognioodpornym poszyciem z PVC może być także zaaranżowany na przydomowy warsztat samochody lub miejsce, w którym możesz pomajsterkować. Ogromna wygoda, jaką zapewnia taka elastyczność zastosowań namiotu sprawia, że ma on duże powodzenie u osób, które cenią sobie wolność, a także nowoczesne rozwiązania.

Gdy nie będziesz korzystać z namiotu przez dłuższy czas, ponieważ np. wyjeżdżasz, możesz schować namiot garażowy – wystarczy go złożyć i umieścić w specjalnej torbie, którą z łatwością ulokujesz w swojej piwnicy.