ellorien.pl

Wyposażenie wnętrz i budownictwo

Piece Defro
Lifestyle

Piece Defro- wydajność i ekologia

Obecnie, w czasie gdy ekologia i efektywność energetyczna nabierają coraz większego znaczenia, wybór odpowiedniego sposobu ogrzewania staje się niemałym wyzwaniem. W kategorii urządzeń grzewczych rosnącą popularnością może pochwalić się marka Defro, a wszystko za sprawą nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań, którymi cechują się ich produkty.

Dlaczego Defro?

Historia firmy Defro sięga 1973 roku. To doświadczony producent urządzeń grzewczych, którego priorytetem jest dbanie o środowisko i poszukiwanie najbardziej wydajnych energetycznie rozwiązań. Ich produkty spełniają normy energetyczno – emisyjne: BimSchV2, KLASY 5, jak również wymagania Dyrektywy Unii Europejskiej „Ekoprojekt”. W procesie produkcji przestrzegają systemu zarządzania jakością ISO.

Kotły Defro charakteryzuje wysoka sprawność cieplna na poziomie 80%-90% i szeroki zakres mocy. Wyposażone w innowacyjne rozwiązania, takie jak systemy spalania drugiego stopnia i wymienniki ciepła, pozwalają na maksymalne wykorzystanie energii i minimalizację strat ciepła. Dzięki temu użytkownicy mogą korzystać z efektywnego i ekonomicznego ogrzewania, co przekłada się na obniżenie kosztów eksploatacyjnych i redukcję zużycia paliwa.

Oferta piecy Defro zawiera między innymi:

  • kotły na paliwa stałe (ekogroszek, pellet, drewno czy węgiel),

  • kotły elektryczne,

  • kotły kondensacyjne gazowe.

W bogatym katalogu produktów Defro można znaleźć piece wymagające załadunku ręcznego, jak i całkowicie zautomatyzowane z podajnikiem. Firma zadbała też o właścicieli małych kotłowni, tworząc urządzenia o mniejszych gabarytach, które łatwo będzie zmieścić nawet na niewielkiej powierzchni. Piece skonstruowane są tak, ze wizyty w kotłowni zostały ograniczone do minimum i w zależności od rodzaju urządzenia ich obsługa nie wymaga dużego nakładu pracy i czasu.

Defro piece wykonane są z trwałych materiałów, z dbałością o szczegóły, co gwarantuje bezawaryjne użytkowanie przez wiele lat. W parze z wysoką jakością idzie korzystna cena, co często ostatecznie decyduje o wyborze użytkowników.

Nowoczesność i ekologia

Defro piece to gama nowoczesnych, wysokiej jakości rozwiązań grzewczych, które firma nieustannie udoskonala. Lata na rynku i doświadczona ekipa technologów sprawiają, że Defro ma za sobą tysiące zadowolonych klientów, a zaufanie do firmy cały czas utrzymuje się na wysokim poziomie. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że marka nieustannie poszukuje nowych korzystnych energetycznie i ekonomicznie rozwiązań technologicznych w trosce o środowisko i komfort klientów.

Materiał zewnętrzny