ellorien.pl

Wyposażenie wnętrz i budownictwo

Uroda

Wybielanie zębów lampą – jak wygląda skuteczne wybielanie zębów Beyond oraz Prevdent

Piękny biały uśmiech wcale nie musi być domeną wyłącznie gwiazd kina, którym często się go zazdrości. Wraz z rozwojem stomatologii wybielanie zębów stało się jeszcze skuteczniejsze i bezpieczniejsze, a jego efekty można podziwiać jeszcze dłużej. Jednymi ze stosowanych technik jest wybielanie zębów metodą Beyond oraz wybielanie systemem Prevdent. Olśniewający biały uśmiech wcale nie musi na zawsze pozostać w sferze marzeń – stomatolodzy z kliniki Impladent z radością pomogą je zrealizować!

Wybielanie zębów metodą Beyond

Miłośnicy kawy, herbaty, czerwonego wina czy osoby często palące papierosy mogą szczególnie dotkliwie odczuwać niezadowolenie wynikające z koloru ich zębów, gdyż wszystkie te substancje sprawiają, iż skuteczne wybielanie zębów jest przez nich coraz częściej brane pod uwagę jako prezent, który mogą sobie sprawić. Wybielanie zębów metodą Beyond jest zarazem popularną jak i innowacyjną metodą do uzyskania natychmiastowego efektu. Wybielanie zębów lampą Beyond rozjaśnia szkliwo a dodatkowo jest metodą bezpieczną i zupełnie bezbolesną. Pierwszym etapem terapii jest dokładne zbadanie stanu uzębienia pacjenta oraz określenie czy wybielanie zębów lampą jest w chwili obecnej możliwe. Przeciwwskazaniami do przeprowadzenia zabiegu mogą być ciąża, karmienie piersią, niepełnoletność pacjenta czy niewyleczona próchnica a także choroby przyzębia. Warunkiem przystąpienia do zabiegu wybielania jest dokładne oczyszczenie zębów z kamienia i osadu przez higienistę. Skuteczne wybielanie zębów łączy się też z ustaleniem koloru wyjściowego zębów, aby po zabiegu pacjent mógł ocenić czy cel skonsultowany z lekarzem i higienistą został osiągnięty. 

Wybielanie zębów Prevdent – świetne wyjście dla osób z nadwrażliwością szkliwa

System Prevdent to najnowszy i zaawansowany system wybielający przy użyciu, którego przeprowadzane jest bezpieczne wybielanie zębów. System ten będzie doskonałym wyborem dla osób z nadwrażliwością szkliwa, bowiem zawiera on formułę naprawy szkliwa nano – hydroksyapatytem, który łączy się z tym, obecnym w szkliwie. Skuteczne wybielanie zębów przeprowadzane jest z użyciem aktywnej piany, której składniki przenikają do zębiny nHAp mineralizując i wzmacniając szkliwo dzięki czemu nadwrażliwość zębów zostaje w znacznym stopniu zniwelowana. Już po półtorej godziny pacjent może cieszyć mocnymi białymi zębami, które mogą zostać wybielone nawet o 7-8 odcieni! 

Skuteczne wybielanie zębów w klinice Impladent

Impladent to klinika dentystyczna zlokalizowana w Gdańsku, której bogata oferta zabiegów dentystycznych obejmuje nie tylko implanty, protetykę i ortodoncję, ale także wybielanie zębów metodą Beyond czy Prevdent. Stomatolodzy i higieniści z kliniki Impladent posiadają wieloletnie doświadczenie oraz korzystają z najnowocześniejszych materiałów i sprzętu, aby wybielanie zębów dało ich pacjentom wymarzony efekt. Więcej szczegółów odnośnie wybielania zębów lampą Beyond oraz metodą Prevdent można znaleźć pod adresem: https://www.ziemlewski.pl/oferta-zabiegi/wybielanie-zebow/