ellorien.pl

Wyposażenie wnętrz i budownictwo

Biura do wynajęcia na Włochach
Nieruchomości

Biura do wynajęcia na Włochach i na Żoliborzu – gdzie będzie wizytówką Twojego biznesu?

Oddział lub siedziba firmy może stanowić prawdziwą wizytówkę naszej działalności zawodowej. Ważne, aby lokal użytkowy położony był w dobrym miejscu komunikacyjnym i wyglądał zachęcająco w odbiorze przez potencjalnych klientów. Jak osiągnąć ten efekt w Warszawie przy użyciu jak najniższych środków finansowych?

Gdzie najlepiej wynająć lokal na biuro w centrum Warszawy?

Centrum Warszawy obejmuje nie tylko dzielnicę Śródmieście, ale także inne sąsiadujące ze ścisłym centrum dzielnice, które nie tylko dobrze funkcjonują w odbiorze atrakcyjności i wizerunkowego luksusu, ale także mogą kosztować mniej za wynajem za lokal na biuro, niż we wspomnianym Śródmieściu.

Polecaną przez nas lokalizacją będą biura do wynajęcia Żoliborz, który kojarzony jest ze ścisłym centrum Warszawy. Żoliborz położony jest wzdłuż Wisły, która stanowi jego granicę od wschodu, natomiast po przeciwległym brzegu Wisły znajduje się dzielnica Praga-Północ. Na południu Żoliborz sąsiaduje ze Śródmieściem i Wolą, a na zachodzie z Bielanami i Bemowem.

Ceny wynajmu biura na Żoliborzu będą zdecydowanie niższe niż w okolicach ścisłego centrum, którym jest Śródmieście. Jednocześnie nie tracimy na funkcjonalności tego dogodnego położenia w centrum miasta, zarówno pod względem infrastruktury komunikacyjnej jak i wizerunkowej. Na Żoliborzu znajduje się wiele atrakcyjnych wieżowców, położonych wśród innych drapaczy chmur. Możemy wybrać także urokliwą kamienicę na siedzibę naszej firmy, jeżeli chcielibyśmy postawić na klimatyczny charakter wizytówki działalności naszego przedsiębiorstwa. Wszystko zależy od rodzaju prowadzonej przez nas działalności, a także tego, w jaki sposób chcielibyśmy dotrzeć do potencjalnych klientów i jaki komunikat chcielibyśmy im przekazać za pomocą biura naszej firmy.

Jakie są jeszcze inne ciekawe miejsca w Warszawie na wynajem biura?

Ciekawym rozwiązaniem na wynajem biura może być wybór warszawskiej dzielnicy Włochy. Włoch graniczą z Ursynowem, Mokotowem, Ochotą, Wolą, Bemowem I dzielnicą Ursus, natomiast na zachodnim południu zamykają granicę Warszawy.

Wybór biura do wynajęcia Włochy może być bardzo dobrym rozwiązaniem pod względem logistycznym. Będzie to miało znaczenie, jeżeli z siedziby naszej firmy będą wyjeżdżały produkty, które mają trafić na południe kraju lub na południe Europy. Dzięki wyborze biura na Włochach, transport z naszymi produktami nie utknie w kilkugodzinnych korkach w centrum Warszawy.

Kolejnym pozytywnym aspektem lokalizacji biura na warszawskich Włochach to bliska odległość od lotniska Chopina. Dzięki temu prezesi lub pracownicy wyjeżdżający w delegację będą mieli ułatwione życie. Ale przecież to nie wszystko! Zagraniczni klienci zdecydowanie docenią bliską odległość siedziby naszej firmy od lotniska, bez konieczności długiego dojazdu do naszego biura w celu finalizacji transakcji.

Czym się kierować przy wyborze lokalizacji biura w Warszawie?

Nie zawsze cena odgrywa najważniejszą rolę. Czasami jest to wymagana powierzchnia lokalu użytkowego, który jest nam potrzebny na siedzibę i ewentualny magazyn. Ważne są także miejsca parkingowe, odległość od lotniska czy głównych tras wylotowych do lub z Warszawy. W każdym jednak przypadku miejsce na wynajem biura musi być dobrze zlokalizowane pod względem komunikacyjnym.

Pamiętajmy, że najczęściej oferty wynajmu biur w Warszawie podawane są w walucie euro za metr kwadratowy powierzchni, natomiast koszty eksploatacyjne miesięczne oraz koszt wynajmu miejsc parkingowych, podawane jest w walucie polskiej.