ellorien.pl

Wyposażenie wnętrz i budownictwo

bateria podtynkowa
Dom i Ogród

Bateria podtynkowa – czy warto ją kupić?

Sklep internetowy catido.pl oferuje produkty stworzone dla klientów, którzy mają ponadprzeciętne wymagania. Jednym z elementów wyposażenia eleganckiej, nowoczesnej łazienki może być estetyczna bateria podtynkowa. Taki artykuł ma zastosowanie zarówno w kabinie prysznicowej, jak i przy wannie czy umywalce. Nadaje wnętrzu minimalizmu, łatwiej utrzymać ją w czystości niż tradycyjne baterie, a odpowiednio dobrana będzie cieszyć funkcjonalnością i designem.

Czy warto wybrać baterię podtynkową do swojej łazienki?

Niezaprzeczalnym atutem tego produktu jest schludność i estetyka. Bateria jest tak samo praktyczna, jak ta klasyczna, jednak jej znaczna część ukryta jest w ścianie. Na zewnątrz pozostaje wyłącznie to, co jest niezbędne użytkownikowi do jej uruchamiania i regulowania temperatury. W ofercie sklepu Catido znajdują się baterie mechaniczne i termostatyczne. Ta druga wersja ma dodatkową zaletę, cenioną zwłaszcza przez osoby ekologiczne i dbające o kontrolę nad rachunkami. Termostatyczna bateria podtynkowa ze sklepu Catido.pl umożliwia ustawienie optymalnej temperatury, dzięki czemu opłaty za wodę mogą stać się niższe. W ten sposób klient chroni też siebie lub swoje dzieci przed ewentualnym poparzeniem gorącą wodą.

Czystość tych baterii jest łatwa do utrzymania. Każdy produkt z asortymentu Catido można myć tradycyjnymi środkami przeznaczonymi do pielęgnacji armatury łazienkowej. Dzięki wyjątkowej instalacji można jednak uniknąć konieczności doczyszczania wielu elementów, które zazwyczaj sprawiają trudność. Bateria podtynkowa zajmuje mniej przestrzeni – mycie jest po prostu wygodniejsze.

Catido zaprasza po wyjątkowy produkt z patentem

Na stronie catido.pl można zakupić baterie chromowane, szklane – czarne i białe – oraz matowe czarne. Klient znajdzie tu również baterie w kolorze złotym lub szarym – matowym lub lśniącym. Tak duży wybór pozwala na dopasowanie produktu do aranżacji łazienki. Każdy z nich odnajdzie się w nowoczesnym wnętrzu, ale miłośnicy klasycznych wariantów również będą zadowoleni.

Wyjątkowa seria baterii podtynkowej to Catido Simple Cbox, opatentowana przez Catido, chroniona i objęta gwarancją. Jest niezwykle stylowa – wykonana ze szlachetnego mosiądzu i pomalowana metodą proszkową na matowy, czarny kolor. Długowieczność produktu zapewniona jest przez wysoką jakość materiałów oraz znacznie trwalszą (i droższą) niż popularne metody malowania proszkowego – Made in Poland. To połączenie pozwala na długotrwałe stosowanie bez awarii, pomimo regularnego kontaktu z wodą. Bateria ma również dożywotnią gwarancję na odpryski.