ellorien.pl

Wyposażenie wnętrz i budownictwo

Moda

Eleganckie i ponadczasowe sukienki na sylwestra

Sylwester to dzień, na który czekamy cały rok. Jest to czas szampańskiej zabawy i modowego szaleństwa. W ten dzień najchętniej zakładamy cekinową długą kreację, która wywołuje wiele emocji i przyciąga uwagę innych gości balu sylwestrowego.

Ponadczasowe i modne sukienki na sylwestra

Bal sylwestrowy rządzi się własnymi prawami. W tę jedną noc nie obowiązują żadne zasady ubioru, a więc mamy pełną dowolność. Możemy wybierać spośród wiele modeli sukienek midi, mini oraz najchętniej zakładanych długich balowych sukni. Ważne jest, aby sukienka została wybrana przez nas i dopasowana do naszej figury i typu urody. Idealna sukienka to nie ta, która podoba się wielu osobom – to ta, w której kobieta czuje się niezwykle kobieco, seksownie i pewnie siebie.

Dla praktycznych kobiet idealnym wyborem będzie tak zwana mała czarna. Tę elegancką i ponadczasową sukienkę możemy założyć nie tylko na bal sylwestrowy, ale również podczas okresu karnawału, który rozpoczyna się zaraz po Nowym Roku. Mała czarna to wiecznie modny model sukienki, który sprawdza się na każdą okazję. Za sprawą pięknej Coco Chanel, mała czarna jest obowiązkowym elementem garderoby każdej kobiety. Zakładając tak klasyczny model na bal sylwestrowy, możemy dobrać dodatki, które pozwolą nam błyszczeć, np. błyszczące buty na szpilce i równie błyszczącą kopertówkę.

Kreacje sylwestrowe – jaki kolor jest najmodniejszy?

Od kilku lat na balach sylwestrowych króluje kolor złoty i srebrny. Są modne nie tylko ze względu na obecnie panujące trendy, pozwalają kobietom błyszczeć na parkiecie i są niesamowicie kobiece. Na drugim miejscu są sukienki w kolorze czarnym i granatowym. Są to oczywiście klasyczne modele, ale przy użyciu odpowiednich dodatków, przede wszystkim błyszczących, stają się wystrzałowymi kreacjami idealnymi na noc sylwestrową.

W ubiegłym sezonie na topie były sukienki w mocnych kolorach – czerwone, niebieskie, fioletowe i pomarańczowe. Te odważne kolory są oczywiście dla śmiałych kobiet. Tak mocne barwy nie potrzebują błyszczących dodatków, aby przyciągać uwagę zazdrosnych spojrzeń innych psób.

Długość sukienki powinna być oczywiście dobrana odpowiednio do naszej figury i naszych preferencji. Tu również nie ma określonych zasad co do tego czy sukienka sylwestrowa ma być krótka czy długa. Noc sylwestrowa jest to jedna z niewielu nocy w roku kiedy możemy tak naprawdę zaszaleć z ubiorem i wystąpić w olśniewającej sukience. Dlatego właśnie 80% kobiet korzysta z okazji i wybiera właśnie długie suknie balowe, których nie noszą na inne okazje.